Mallory Sonalert Products Inc. ZA120SACT
Part No.:
ZA120SACT
Datasheet:
ZA120SACT.pdf
Description:
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
Shipping
ZA120SACT Specifications
Input Type:
AC
Voltage - Rated:
Voltage Range:
48 ~ 120V
Frequency:
3.9kHz
Operating Mode:
Single Tone
Duration:
Sound Pressure Level (SPL):
65dB @ 48V, 61cm
Current - Supply:
40mA
Operating Temperature:
-30°C ~ 65°C
Approval Agency:
cUL
Size / Dimension:
1.210" Dia (30.74mm)