TDK-Lambda Z650-1-LAN-U
Part No.:
Z650-1-LAN-U
Datasheet:
Z650-1-LAN-U.pdf
Description:
AC/DC PROGRAMMABLE SUPPLY
Shipping
Z650-1-LAN-U Specifications
Voltage - Supply:
85 ~ 265VAC
Voltage - Output:
0 ~ 650VDC
Current - Output:
0 ~ 1A
Size / Dimension:
13.780" L x 2.756" W x 3.268" H (350.00mm x 70.00mm x 83.00mm)
Features:
LAN, Programmable, RS232, RS485 and USB Interface
Power (Watts):
650W