TDK-Lambda Z100-2-IS420-U
Part No.:
Z100-2-IS420-U
Datasheet:
Z100-2-IS420-U.pdf
Shipping
Z100-2-IS420-U Specifications
Voltage - Supply:
85 ~ 265VAC
Voltage - Output:
0 ~ 100VDC
Current - Output:
0 ~ 2A
Size / Dimension:
13.780" L x 4.134" W x 3.268" H (350.00mm x 105.00mm x 83.00mm)
Features:
Programmable, RS232, RS485 and USB Interface
Power (Watts):
200W