Telemecanique Sensors XXS30S4PM12
Part No.:
XXS30S4PM12
Datasheet:
XXS30S4PM12.pdf
Shipping
XXS30S4PM12 Specifications
Sensing Distance:
157.480" (4m)
Output Type:
PNP-NC/NO, 5-Wire
Material - Body:
Stainless Steel
Voltage - Supply:
12V ~ 24V
Operating Temperature:
-25°C ~ 70°C