Telemecanique Sensors XUSL4MB30H031N
Part No.:
XUSL4MB30H031N
Datasheet:
XUSL4MB30H031N.pdf
Description:
LIGHT CURTAIN 30MM MUTING 310MM
Shipping
XUSL4MB30H031N Specifications
Packaging:
Bulk
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
310mm
Number of Beams:
16
Beam Pitch:
30mm
Operating Range:
0 ~ 12.0m
Operating Temperature:
-30°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
XUSL4MB30H031N FAQ
1. How to order XUSL4MB30H031N on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the XUSL4MB30H031N price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XUSL4MB30H031N?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)