Telemecanique Sensors XUSL4E30H121NTQ
Part No.:
XUSL4E30H121NTQ
Datasheet:
XUSL4E30H121NTQ.pdf
Description:
LIGHT CURTAIN TYPE 4 30MM HAND 1
Shipping
XUSL4E30H121NTQ Specifications
Result:
XUSL4E30H121NTQ FAQ
1. How to order XUSL4E30H121NTQ on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the XUSL4E30H121NTQ price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XUSL4E30H121NTQ?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)