Telemecanique Sensors XUSL4E30H091N
Part No.:
XUSL4E30H091N
Datasheet:
XUSL4E30H091N.pdf
Description:
TYPE 4 30 MM RESOLUTION 910 MM P
Shipping
XUSL4E30H091N Specifications
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
910mm
Number of Beams:
46
Beam Pitch:
Operating Range:
0 ~ 12.0m
Operating Temperature:
-30°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
XUSL4E30H091N FAQ
1. How to order XUSL4E30H091N on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the XUSL4E30H091N price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XUSL4E30H091N?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of XUSL4E30H091N.
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)