Telemecanique Sensors XUSL4E30H076N
Part No.:
XUSL4E30H076N
Datasheet:
XUSL4E30H076N.pdf
Description:
TYPE 4 30 MM RESOLUTION 760 MM P
Shipping
XUSL4E30H076N Specifications
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
760mm
Number of Beams:
38
Beam Pitch:
Operating Range:
0 ~ 12.0m
Operating Temperature:
-30°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
XUSL4E30H076N FAQ
1. How to order XUSL4E30H076N on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the XUSL4E30H076N price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XUSL4E30H076N?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of XUSL4E30H076N.
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)