Telemecanique Sensors XUSL4E30H061L
Part No.:
XUSL4E30H061L
Datasheet:
XUSL4E30H061L.pdf
Description:
TYPE 4 30 MM RESOLUTION 610 MM P
Shipping
XUSL4E30H061L Specifications
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
610mm
Number of Beams:
31
Beam Pitch:
Operating Range:
0 ~ 20.0m
Operating Temperature:
-20°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
XUSL4E30H061L FAQ
1. How to order XUSL4E30H061L on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the XUSL4E30H061L price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XUSL4E30H061L?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of XUSL4E30H061L.
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)