Telemecanique Sensors XUSL4E30H046L
Part No.:
XUSL4E30H046L
Datasheet:
XUSL4E30H046L.pdf
Description:
TYPE 4 30 MM RESOLUTION 460 MM P
Shipping
XUSL4E30H046L Specifications
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
460mm
Number of Beams:
23
Beam Pitch:
Operating Range:
0 ~ 20.0m
Operating Temperature:
-20°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
XUSL4E30H046L FAQ
1. How to order XUSL4E30H046L on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the XUSL4E30H046L price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XUSL4E30H046L?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of XUSL4E30H046L.
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)