Telemecanique Sensors XUSL2E30H166N
Part No.:
XUSL2E30H166N
Datasheet:
XUSL2E30H166N.pdf
Description:
TYPE 2 30 MM RESOLUTION 1660 MM
Shipping
XUSL2E30H166N Specifications
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
1.66m
Number of Beams:
83
Operating Temperature:
-30°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
XUSL2E30H166N FAQ
1. How to order XUSL2E30H166N on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the XUSL2E30H166N price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XUSL2E30H166N?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of XUSL2E30H166N.
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)