ERP Power, LLC XFC450-347/480-277
Part No.:
XFC450-347/480-277
Manufacturer:
ERP Power, LLC
Category:
Isolation Transformers and Autotransformers, Step Up, Step Down
Package:
Datasheet:
XFC450-347/480-277.pdf
Description:
XFRMR NON-ISOL 347V/480V 450VA
Shipping
XFC450-347/480-277 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
ERP Power, LLC
Series:
XFC
Packaging:
Box
Product Status:
Obsolete
Type:
Autotransformer (Non-Isolated)
Voltage - Primary:
347V, 480V
Voltage - Secondary:
277V