Vishay Dale WVL9FJ820K
Part No.:
WVL9FJ820K
Datasheet:
WVL9FJ820K.pdf
Description:
ADJUSTABLE INDUCTOR 82UH TH
Shipping
WVL9FJ820K Specifications
Inductance:
82 µH
Tolerance:
±10%
Q @ Freq:
84 @ 2.5MHz
Size / Dimension:
0.300" Dia (7.62mm)
Height:
0.430" (10.92mm)