HenLv Power WRFD48D24ZDK-20W
Part No.:
WRFD48D24ZDK-20W
Datasheet:
WRFD48D24ZDK-20W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 20W
Shipping
WRFD48D24ZDK-20W Specifications
Voltage - Input (Min):
36V
Voltage - Input (Max):
72V