HenLv Power WRFD48D05ZDK-20W
Part No.:
WRFD48D05ZDK-20W
Manufacturer:
HenLv Power
Category:
DC DC Converters
Package:
Datasheet:
WRFD48D05ZDK-20W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 20W
Shipping
WRFD48D05ZDK-20W Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
HenLv Power
Series:
Packaging:
Case
Product Status:
Active
Type:
Voltage - Input (Min):
36V
Voltage - Input (Max):
72V