HenLv Power WRFD24S12ZDK-20W
Part No.:
WRFD24S12ZDK-20W
Datasheet:
WRFD24S12ZDK-20W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 20W
Shipping
WRFD24S12ZDK-20W Specifications
Voltage - Input (Min):
18V
Voltage - Input (Max):
36V