HenLv Power WRFD110D24ZDK-15W
Part No.:
WRFD110D24ZDK-15W
Datasheet:
WRFD110D24ZDK-15W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 15W
Shipping
WRFD110D24ZDK-15W Specifications
Voltage - Input (Min):
70V
Voltage - Input (Max):
150V