HenLv Power WRFD110D12ZDK-10W
Part No.:
WRFD110D12ZDK-10W
Datasheet:
WRFD110D12ZDK-10W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 10W
Shipping
WRFD110D12ZDK-10W Specifications
Voltage - Input (Min):
70V
Voltage - Input (Max):
150V