HenLv Power WRFD05D24ZDK-10W
Part No.:
WRFD05D24ZDK-10W
Datasheet:
WRFD05D24ZDK-10W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 10W
Shipping
WRFD05D24ZDK-10W Specifications
Voltage - Input (Min):
4.5V
Voltage - Input (Max):
10V