HenLv Power WRFD05D12ZDK-15W
Part No.:
WRFD05D12ZDK-15W
Datasheet:
WRFD05D12ZDK-15W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 15W
Shipping
WRFD05D12ZDK-15W Specifications
Voltage - Input (Min):
4.5V
Voltage - Input (Max):
10V