HenLv Power WRFD05D05ZDK-15W
Part No.:
WRFD05D05ZDK-15W
Manufacturer:
HenLv Power
Category:
DC DC Converters
Package:
Datasheet:
WRFD05D05ZDK-15W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 15W
Shipping
WRFD05D05ZDK-15W Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
HenLv Power
Series:
Packaging:
Case
Product Status:
Active
Type:
Voltage - Input (Min):
4.5V
Voltage - Input (Max):
10V