HenLv Power WRD48S24DZ-150W
Part No.:
WRD48S24DZ-150W
Datasheet:
WRD48S24DZ-150W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 150W
Shipping
WRD48S24DZ-150W Specifications
Voltage - Input (Min):
36V
Voltage - Input (Max):
72V