HenLv Power WRD48S05ZDK-50W
Part No.:
WRD48S05ZDK-50W
Datasheet:
WRD48S05ZDK-50W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 50W
Shipping
WRD48S05ZDK-50W Specifications
Voltage - Input (Min):
36V
Voltage - Input (Max):
72V