HenLv Power WRD48S05ZDK-20WH2
Part No.:
WRD48S05ZDK-20WH2
Datasheet:
WRD48S05ZDK-20WH2.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 20W
Shipping
WRD48S05ZDK-20WH2 Specifications
Voltage - Input (Min):
36V
Voltage - Input (Max):
72V