HenLv Power WRD48D05ZDK-20WH2
Part No.:
WRD48D05ZDK-20WH2
Manufacturer:
HenLv Power
Category:
DC DC Converters
Package:
Datasheet:
WRD48D05ZDK-20WH2.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 20W
Shipping
WRD48D05ZDK-20WH2 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
HenLv Power
Series:
Packaging:
Case
Product Status:
Active
Type:
Voltage - Input (Min):
36V
Voltage - Input (Max):
72V