HenLv Power WRD24S24ZB-200W
Part No.:
WRD24S24ZB-200W
Datasheet:
WRD24S24ZB-200W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 200W
Shipping
WRD24S24ZB-200W Specifications
Voltage - Input (Min):
18V
Voltage - Input (Max):
36V