HenLv Power WRD24D24ZDK-15W
Part No.:
WRD24D24ZDK-15W
Datasheet:
WRD24D24ZDK-15W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 15W
Shipping
WRD24D24ZDK-15W Specifications
Voltage - Input (Min):
18V
Voltage - Input (Max):
36V