HenLv Power WRD12S12ZB-200W
Part No.:
WRD12S12ZB-200W
Datasheet:
WRD12S12ZB-200W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 200W
Shipping
WRD12S12ZB-200W Specifications
Voltage - Input (Min):
9V
Voltage - Input (Max):
18V