HenLv Power WRD12D24ZDK-10W
Part No.:
WRD12D24ZDK-10W
Datasheet:
WRD12D24ZDK-10W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 10W
Shipping
WRD12D24ZDK-10W Specifications
Voltage - Input (Min):
9V
Voltage - Input (Max):
18V