HenLv Power WRD110S12ZDK-15W
Part No.:
WRD110S12ZDK-15W
Datasheet:
WRD110S12ZDK-15W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 15W
Shipping
WRD110S12ZDK-15W Specifications
Voltage - Input (Min):
70V
Voltage - Input (Max):
150V