HenLv Power WRD110D12ZDK-20WH2
Part No.:
WRD110D12ZDK-20WH2
Datasheet:
WRD110D12ZDK-20WH2.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 20W
Shipping
WRD110D12ZDK-20WH2 Specifications
Voltage - Input (Min):
70V
Voltage - Input (Max):
150V