HenLv Power WRD05S24ZDK-10W
Part No.:
WRD05S24ZDK-10W
Datasheet:
WRD05S24ZDK-10W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 10W
Shipping
WRD05S24ZDK-10W Specifications
Voltage - Input (Min):
5V
Voltage - Input (Max):
10V