Digi WR21-L52A-DE1-TA
Part No.:
WR21-L52A-DE1-TA
Manufacturer:
Digi
Category:
Gateways, Routers
Package:
Datasheet:
WR21-L52A-DE1-TA.pdf
Description:
CELLULAR ROUTER US CANADA 4G/3G
Shipping
WR21-L52A-DE1-TA Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Digi
Series:
Digi WR21
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Function:
Router
Modulation or Protocol:
GSM, LTE
Frequency:
700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz