Banner Engineering Corporation WLS70ZXW600DA
Part No.:
WLS70ZXW600DA
Datasheet:
WLS70ZXW600DA.pdf
Shipping
WLS70ZXW600DA Specifications
Luminous Flux:
2700lm
Length:
23.62" (600.0mm)
Profile (W x H):
2.70" (68.5mm) Dia
Power - Rated:
Voltage - Supply:
100 ~ 277VAC
Termination Style:
Cable Leads
Operating Temperature:
-40°C ~ 50°C