Banner Engineering Corporation WLS70ZCW900DAQM
Part No.:
WLS70ZCW900DAQM
Datasheet:
WLS70ZCW900DAQM.pdf
Shipping
WLS70ZCW900DAQM Specifications
Luminous Flux:
4050lm
Length:
35.43" (900.0mm)
Profile (W x H):
2.70" (68.5mm) Dia
Power - Rated:
Voltage - Supply:
100 ~ 277VAC
Termination Style:
Connector
Operating Temperature:
-40°C ~ 50°C