Walsin Technology Corporation WLBD3225K2U600PP
Part No.:
WLBD3225K2U600PP
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
WLBD3225K2U600PP.pdf
Description:
FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
Shipping
WLBD3225K2U600PP Specifications
Package/Case:
1210 (3225 Metric)
Impedance @ Frequency:
60 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):
800mA
DC Resistance (DCR) (Max):
300mOhm
Ratings:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Height (Max):
0.059" (1.50mm)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)