Walsin Technology Corporation WLBD3216K2U152PP
Part No.:
WLBD3216K2U152PP
Datasheet:
WLBD3216K2U152PP.pdf
Description:
FERRITE BEAD 1.5K OHM 1206 1LN
Shipping
WLBD3216K2U152PP Specifications
Impedance @ Frequency:
1.5 kOhms @ 50 MHz
Current Rating (Max):
200mA
DC Resistance (DCR) (Max):
500mOhm
Ratings:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Height (Max):
0.051" (1.30mm)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)