Banner Engineering Corporation WL50-3TWT
Part No.:
WL50-3TWT
Datasheet:
WL50-3TWT.pdf
Description:
WL50-3 WORK LIGHT, TOUCH, PWM DI
Shipping
WL50-3TWT Specifications
Profile (W x H):
1.95" (50.0mm) Dia
Power - Rated:
Voltage - Supply:
12 ~ 30VDC
Termination Style:
Connector
Operating Temperature:
-40°C ~ 50°C