NetConnex WKT-S24NL-TA
Part No.:
WKT-S24NL-TA
Datasheet:
WKT-S24NL-TA.pdf
Description:
CBL TIE RELEASEABLE NAT 175LB 2'
Shipping
WKT-S24NL-TA Specifications
Length - Approximate:
24"
Bundle Diameter:
7.12" (180.85mm)
Width:
0.290" (7.37mm)
Length - Actual:
2.000' (609.60mm)