NetConnex WKT-S18NL-TA
Part No.:
WKT-S18NL-TA
Datasheet:
WKT-S18NL-TA.pdf
Description:
CBL TIE RELEAS NAT 120LB 1.500'
Shipping
WKT-S18NL-TA Specifications
Length - Approximate:
18"
Bundle Diameter:
5.20" (132.08mm)
Width:
0.290" (7.37mm)
Length - Actual:
1.500' (457.20mm)