Winstar Display WF43VSZAEDNN0
Part No.:
WF43VSZAEDNN0
Manufacturer:
Winstar Display
Category:
LCD, OLED, Graphic
Package:
Datasheet:
WF43VSZAEDNN0.pdf
Description:
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Shipping
WF43VSZAEDNN0 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Winstar Display
Series:
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Display Type:
TFT - Color
Display Mode:
Transmissive
Touchscreen:
Non-Touch
Diagonal Screen Size:
4.3" (109.22mm)
Viewing Area:
98.90mm W x 57.70mm H