KYOCERA AVX W3F11A2218AT3A
Part No.:
W3F11A2218AT3A
Datasheet:
W3F11A2218AT3A.pdf
Description:
CAP FEEDTHRU 220PF 100V 1206
Shipping
W3F11A2218AT3A Specifications
Capacitance:
220 pF
Tolerance:
-20%, +50%
Voltage - Rated:
100V
Current:
300 mA
DC Resistance (DCR) (Max):
600mOhm
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max):
0.050" (1.27mm)