Virtium LLC VSFB25PC128G-101
Part No.:
VSFB25PC128G-101
Datasheet:
VSFB25PC128G-101.pdf
Description:
SSD 128GB 2.5" SLC SATA III 5V
Shipping
VSFB25PC128G-101 Specifications
Memory Size:
128GB
Form Factor:
2.5"
Voltage - Supply:
5V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Weight:
Size / Dimension:
100.50mm x 69.85mm x 5.00mm