Virtium LLC VSFB25PC064G-100
Part No.:
VSFB25PC064G-100
Datasheet:
VSFB25PC064G-100.pdf
Description:
SSD 64GB 2.5" SLC SATA III 5V
Shipping
VSFB25PC064G-100 Specifications
Memory Size:
64GB
Form Factor:
2.5"
Speed - Read:
370MB/s
Speed - Write:
280MB/s
Voltage - Supply:
5V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Weight:
Size / Dimension:
100.50mm x 69.85mm x 5.00mm