CUI Inc. VSCQ20-Q48-D5
Part No.:
VSCQ20-Q48-D5
Manufacturer:
CUI Inc.
Category:
DC DC Converters
Package:
Datasheet:
VSCQ20-Q48-D5.pdf
Description:
POWER SUPPLY 20W 5V 2.0A