CUI Inc. VSCQ20-Q48-D15
Part No.:
VSCQ20-Q48-D15
Manufacturer:
CUI Inc.
Category:
DC DC Converters
Package:
Datasheet:
VSCQ20-Q48-D15.pdf
Description:
POWER SUPPLY 20W 15V 666MA