Festo Corporation VABF-S4-1-R5C2-C-10
Part No.:
VABF-S4-1-R5C2-C-10
Datasheet:
VABF-S4-1-R5C2-C-10.pdf
Shipping
VABF-S4-1-R5C2-C-10 Specifications
Operating Pressure:
145 PSI (10 bar)
Pressure Regulation:
7.3 ~ 123 PSI (0.5 ~ 8.5 bar)
Operating Temperature:
-5°C ~ 50°C