Sumida America Components Inc. UU9LFNP-B471
Part No.:
UU9LFNP-B471
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Category:
Common Mode Chokes
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet:
UU9LFNP-B471.pdf
Description:
CMC 470UH 1A 2LN TH
Shipping
UU9LFNP-B471 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Package/Case:
Vertical, 4 PC Pin
Filter Type:
Power Line
Number of Lines:
2
Impedance @ Frequency:
Current Rating (Max):
470 µH @ 1 kHz
DC Resistance (DCR) (Max):
1A
Voltage Rating - DC:
150mOhm