Sumida America Components Inc. UU9LFNP-B222
Part No.:
UU9LFNP-B222
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Category:
Common Mode Chokes
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet:
UU9LFNP-B222.pdf
Description:
CMC 2.2MH 500MA 2LN TH
Shipping
UU9LFNP-B222 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Package/Case:
Vertical, 4 PC Pin
Filter Type:
Power Line
Number of Lines:
2
Impedance @ Frequency:
Current Rating (Max):
2.2 mH @ 1 kHz
DC Resistance (DCR) (Max):
500mA
Voltage Rating - DC:
700mOhm