HenLv Power URFD24S24ZDK-15W
Part No.:
URFD24S24ZDK-15W
Datasheet:
URFD24S24ZDK-15W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 15W
Shipping
URFD24S24ZDK-15W Specifications
Voltage - Input (Min):
18V
Voltage - Input (Max):
72V